"עדיף לשלוט באינטרנט לפני שהוא ישלוט בך"
ניל יאנג

כשהעולם עובר בצעדי ענק לאוטומציה, אנחנו פה בכדי לפתח יתרון עצום בניהול זמני עבודה וחיסכון ענק של שעות עבודה יקרות.

הצ’טבוט הוא ערוץ שיווקי בפני עצמו, ערוץ חדש ומדהים המאפשר לנו לפנות למתעניינים באופן ישיר ואישי ישירות ממודעה, לאחר הרשמה ובדף העסקי, עצם כניסת הלקוח לצ’טבוט מאפשרת לנו לטרגט אותו בהמשך ברימרקטינג מעולה. הלקוח המתעניין יכול להשאיר הודעה ולקבל מענה מיידי (אמנם אוטומטי אך מיידי) ועד יצירת “שיחה” על פי תסריט שנותן ללקוח חווית שירות מהנה ואיכותית.

"החיים הם כמו רכיבה על אופניים, על מנת לשמור על יציבות חייבים להמשיך לנוע" אלברט איינשטיין

אפיון, תכנון ובנייה של צ'טבוטים

לאחר אפיון ותכנון אנו בונים צ'טבוטים יחודיים לכל לקוח בהתאמה אישית וכן לכל קמפיים בנפרד, כל קמפיים יזכה לצ'טבוט שאופיין במיוחד עבורו.

סגמנטציה

אנחנו לא רק נותנים מענה ללקוח, אנחנו לומדים את הלקוח, באמצעות הכניסה לצ'טבוט אנו לומדים פרטים על הלקוח, מה מניע אותו לפעולה ומשם ממשיכים לרימרקטינג

רימרקטינג

מעצם הכניסה של הלקוח לצ'טבוט, הוא בעצם מאשר לנו לשלוח לו הודעות וכך בעצם לטרגט אותו לרימרקטינג (שיווק חוזר) בהמשך .

נעזור לגוגל לעזור לכם

גוגל אוהב את גוגל, בכדי שגוגל יאהב אתכם, אתם צריכים לאהוב אותו.

לכן אנו מבצעים אופטימיזציה של האתר שלכם, נתאים את הכותרות, את התכנים, את התמונות ואת סרטוני הוידאו, נקים מבנה היררכי של האתר שמותאם לגוגל וכך נעזור לקידום האורגני לעבוד.

לא לשכוח: בשביל כבוד צריך לעבוד 🤩

מהאנשים שיראו את הלינק לתוכן שלכם יקראו את הכותרת

מהאנשים שיראו את הלינק לתוכן שלכם ימשיכו לתוכן המלא

מהטראפיק באינטרנט עד 2020 יהיה מוידאו

גוגל או רשתות חברתיות

בגוגל הגולשים מחפשים את השירות או המוצר שלכם. בזמן חיפוש בגוגל, לקוחות נמצאים במקום גבוה יותר על סולם המודעות, בין אם הם מכירים את המותג שלכם או רק מחפשים פתרונות בתחום העיסוק שלכם.

ברשתות אתם מחפשים את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, אתם נעזרים ביכולות טרגוט מתקדמות וברימרקטינג אשר מגיע מפעילות עסקית, שיווקית הקיימת בעסק, אך אתם מגיעים ללקוחות בזמנים שונים, לאו דווקא בזמן שהם מחפשים אחר המוצר שלכם.

פרוייקטים

סיפורי הצלחה

לקוחות מפרגנים

אומרים עלינו:

kelimshloovim_logo-WebSite
בשמת, מנהלת מיזם "כלים שלובים"

“מאז תחילת העבודה עם ב.ל.ה דיגיטל, ההזמנות שלנו באתר בצמיחה מתמדת. לראשונה, יש תחושה של סדר וארגון בתהליכי השיווק והפרסום בגוגל וברשתות חברתיות”

אבנר, מנהל בחברת ניב - תרגומים בינ”ל

“לפני חודשיים העלנו את האתר החדש שלנו לאוויר ומאז חלה עלייה משמעותית בפניות שמגיעות מהאתר. אנחנו מקבלים מחמאות על האתר המצוין שהקמנו עם ב.ל.ה.”

1
רונית רם, עצמאית בעלת משרד עו”ד

“כשהגעתי לב.ל.ה, לא הייתי בטוחה מה אני זקוקה וגם קצת חששתי כי אני לא הכי טכנולוגית. אביאל והצוות של ב.ל.ה דיגיטל עשו לי סדר, הסבירו וגם ליוו אותי יד ביד בכל דבר שהייתי צריכה! תודה!”