איך תוכלו ליצור מערכת יחסים באמצעות מיילים

  • ראשי / בלוג / איך תוכלו ליצור…

איך תוכלו ליצור מערכת יחסים באמצעות מיילים

קיבלתי מייל מויקיפדיה. תרמתי להם לפני ארבע שנים ועכשיו הם שלחו לי מייל בבקשה שאני אתרום שוב. במהלך ארבעת השנים האחרונות לא ממש שמעתי מהם. האמת שאין לי מושג מי מתפעל את ויקיפדיה אבל קיבלתי מייל מבחור בשם ג’ימי. בכותרת המייל הופיע השם הפרטי שלי ו  I’m stunned.

טוב, פתחתי את המייל כי רציתי לדעת ממה הוא מופתע כ”כ. בתוך המייל הוא חזר בכותרת על זה שתרמתי לפני מספר שנים (שזה טוב, למקרה שלא זכרתי). בתוך המייל הוא הסביר למה הוא פונה אליי. מסתבר שג’ימי הוא המייסד של ויקיפדיה (לא נכנסתי לויקיפדיה לבדוק).

האם אני אתרום שוב? קשה לדעת. מצד אחד, ויקיפדיה היא כלי חשוב כיום עם כל החסרונות (טוב, שום דבר לא מושלם). מצד שני, כבר מזמן לא נכנסתי לויקיפדיה ופתאום אחרי ארבע שנים הם מבקשים תרומה.

מה היה עוזר לשכנע אותי לתרום? כנראה שאם הייתי מקבל מיילים קבועים עם מידע מעניין, הייתי מוכן יותר לתרום. נכון שיש הבדל בין תרומה כספית לקניה, אבל לא בהרבה.

kelimshloovim_logo-WebSite
בשמת, מנהלת מיזם "כלים שלובים"

“מאז תחילת העבודה עם ב.ל.ה דיגיטל, ההזמנות שלנו באתר בצמיחה מתמדת. לראשונה, יש תחושה של סדר וארגון בתהליכי השיווק והפרסום בגוגל וברשתות חברתיות”

אבנר, מנהל בחברת ניב - תרגומים בינ”ל

“לפני חודשיים העלנו את האתר החדש שלנו לאוויר ומאז חלה עלייה משמעותית בפניות שמגיעות מהאתר. אנחנו מקבלים מחמאות על האתר המצוין שהקמנו עם ב.ל.ה.”

1
רונית רם, עצמאית בעלת משרד עו”ד

“כשהגעתי לב.ל.ה, לא הייתי בטוחה מה אני זקוקה וגם קצת חששתי כי אני לא הכי טכנולוגית. אביאל והצוות של ב.ל.ה דיגיטל עשו לי סדר, הסבירו וגם ליוו אותי יד ביד בכל דבר שהייתי צריכה! תודה!”