"הסיכון הגדול ביותר הוא לא לקחת סיכונים בכלל..."
מארק צוקרברג

כולם נמצאים שם, הכל מתרחש שם, כל הזמן משהו קורה שם - נכון ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות הן הבמה המרכזית, הן הן כיכר העיר של פעם, אם אתה לא שם, אתה לא קיים. נוכחות בכל הרשתות החברתיות אינה בהכרח הצעד האסטרטגי הנכון בכדי להגיע לקהל היעד המתאים. אנו נבחר ונתפעל את הפלטפרמות המתאימות ביותר עבור העסק שלך.

"אני לא בטוח שאנשים רוצים לצפות בסרטים על גבי מסכים קטנטנים".
סטיב ג'ובס בשנת 2003

פיתוח אסטרטגיה למדיה החברתית

האסטרטגיה תסייע להתקדם לקראת השגת מטרות השיווק. הגדרת קהל היעד, בחירת המדיה המתאימה, אופן יצירת מעורבות של הקהל ויצירת אינטראקציה עם הקהל.

יצירת והעלאת תכנים לפרופילים חברתיים

ניהול המדיה החברתית כולל יצירה ופרסום תוכן למדיה החברתית בכל הפרופילים של החברה. כתיבת תכנים, עיצוב תמונות ווידאו, מתן מענה לעוקבים ויצירת אינטראקציה בעמודים.

מעקב אחר ביצועים במשך הזמן

שימוש בכלים מתקדמים ושיטות יחודיות למדידת מעורבות בפוסטים ברשתות החברתיות, הסקת מסקנות וביצוע אופטימיזציה.

נעזור לגוגל לעזור לכם

גוגל אוהב את גוגל, בכדי שגוגל יאהב אתכם, אתם צריכים לאהוב אותו.

לכן אנו מבצעים אופטימיזציה של האתר שלכם, נתאים את הכותרות, את התכנים, את התמונות ואת סרטוני הוידאו, נקים מבנה היררכי של האתר שמותאם לגוגל וכך נעזור לקידום האורגני לעבוד.

לא לשכוח: בשביל כבוד צריך לעבוד 🤩

מהאנשים שיראו את הלינק לתוכן שלכם יקראו את הכותרת

מהאנשים שיראו את הלינק לתוכן שלכם ימשיכו לתוכן המלא

מהטראפיק באינטרנט עד 2020 יהיה מוידאו

גוגל או רשתות חברתיות

בגוגל הגולשים מחפשים את השירות או המוצר שלכם. בזמן חיפוש בגוגל, לקוחות נמצאים במקום גבוה יותר על סולם המודעות, בין אם הם מכירים את המותג שלכם או רק מחפשים פתרונות בתחום העיסוק שלכם.

ברשתות אתם מחפשים את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, אתם נעזרים ביכולות טרגוט מתקדמות וברימרקטינג אשר מגיע מפעילות עסקית, שיווקית הקיימת בעסק, אך אתם מגיעים ללקוחות בזמנים שונים, לאו דווקא בזמן שהם מחפשים אחר המוצר שלכם.

פרוייקטים

סיפורי הצלחה

לקוחות מפרגנים

אומרים עלינו:

kelimshloovim_logo-WebSite
בשמת, מנהלת מיזם "כלים שלובים"

“מאז תחילת העבודה עם ב.ל.ה דיגיטל, ההזמנות שלנו באתר בצמיחה מתמדת. לראשונה, יש תחושה של סדר וארגון בתהליכי השיווק והפרסום בגוגל וברשתות חברתיות”

אבנר, מנהל בחברת ניב - תרגומים בינ”ל

“לפני חודשיים העלנו את האתר החדש שלנו לאוויר ומאז חלה עלייה משמעותית בפניות שמגיעות מהאתר. אנחנו מקבלים מחמאות על האתר המצוין שהקמנו עם ב.ל.ה.”

1
רונית רם, עצמאית בעלת משרד עו”ד

“כשהגעתי לב.ל.ה, לא הייתי בטוחה מה אני זקוקה וגם קצת חששתי כי אני לא הכי טכנולוגית. אביאל והצוות של ב.ל.ה דיגיטל עשו לי סדר, הסבירו וגם ליוו אותי יד ביד בכל דבר שהייתי צריכה! תודה!”